Benzer Oyunlar

Purble place oyunu oyna

Bilgisayarına Kaydet Tekrarla Favorilerine Ekle Arkadaşına Gönder Purble place Paylaş

Purble dahil bu üç oyun Comfy Cakes, Purble Çiftler ve Purble Shop vardır. Purble yer alan bu alt oyunların zihin geliştirmek için çocuklara yardımcı olacakn ve hatırlama, renkler, şekiller ve desenler öğrenmek ve mantık yolları ve elemeler gibi yöntemleri basit problemleri çözmek onlar eğlencelidir. Oyun karakterleri ile Purbleda eğleniyor . Purbles canlı ve oyun oynamak için anlaşılırdır. Purbles tatlı küçük bir oyun karakterleri ile özellikle okul öncesi çocuklar içindir. Purble küçük yeşil bir kasaba gibi görünüyor.

Purble Yerleştirin ve Windows 10"da Oynayın

Çocuklar Purble Place oyun oynamayı severler. Windows 10"a yükseltirseniz, Purble Place de dahil olmak üzere eksik Windows oyunlarını oynarsınız. Neyse ki, Windows 8 ve Windows 10 kullanıcıları Purble Place"i indirebilir ve Win10"da ücretsiz oynayabilir.

Microsoft"un Windows 10 kullanıcılarının, Purble Place, Mahjong Titans, Mayın Tarlası, FreeCell, Hearts, Spider Solitaire gibi oyunları kendi Store"dan diğer uygulamalar kadar indirmesini bekler. Windows 8 veya Windows 10 bilgisayarlarında Purble Place oyununu isteyen çocuklar için orijinal oyununu başka işletim sistemleri için değiştiren geliştiricilerin sürümlerinden Purble Place oyununu indirmesi gerekiyor.

Purble Place for Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesini İndirin

Purble Place, Windows 10 için Gerekli yükleme:

download Purble Place oyna
Win7Games4Win10_8_81_v2_[winaero.com]_1266.zip


Önemli Not: Windows 10 çalışan PC"nizde Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi"ni yüklediyseniz, daha önce bulunan Windows oyun paketlerinin çalışmayacağını lütfen unutmayın.
Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi uygulanan bilgisayarlar için, Win10 kullanıcıları Windows 7 oyunları kurulum paketinin altından indirmelidir. Bu, oyuncuların internet bağlantısı olmadan kendi bilgisayarlarında Purble Place, FreeCell, Hearts, Mahjong Titans, Mayın Tarlası, Satranç Titans, Solitaire, Spider Solitaire ve diğer klasik Windows oyunları oynamaya devam etmelerini sağlayacaktır.

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesinin yüklü olduğu Windows 10 bilgisayarları için lütfen aşağıdaki Windows oyunları indirme bağlantısını kullanın. Windows 10"unuz Sürüm 1607"ye yükseltildiyse, bu durumda makinenizde zaten Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi çalıştırıyorsunuz demektir. Windows 10"da Purble Place oynamak için, özellikle Yıldönümü Güncellemesi için oluşturulan Windows oyunları kurulum paketini indirmeniz gerekecektir.

Purble Place İndir Windows için Purble Place 10 Yıldönümü Güncelleme:
Son bir not. Bu Windows oyun paketi kurulumcuları winaero.com tarafından sağlanmaktadır. Yükleme sihirbazı sırasında Winaero Tweaker"ı keşfetmek istediğinizi gösteren bir onay kutusu görürsünüz. Bu ek kurulumu istemiyorsanız onay kutusunun işaretini kaldırın ve oyunları yüklemeye devam edin.


Windows 10"da (veya Windows 8"de) Mahjong Titans, FreeCell, Solitaire oyunu ve Mayın Tarlası vb. Dahil olmak üzere Purble Place ve diğer oyunları yüklemek için önce Windows 7 oyun paketinin kurulum dosyalarını sıkıştırılmış bir biçimde aşağıdaki URL"den indirin:


Windows 10 için İNDİRİN:

Windows 7 oyunları purbleplaceforwindows10.part1.rar için part1 download Purble Place
ve

Windows-7-Games-For-Windows-8-and-10-Multilanguage-x86-x64.zipdownload Purble Place
adlı sıkıştırılmış .zip dosyasını indirdikten sonra, Windows 10 PC"nizden açın. .Purble Place indirmek için en son güncellenen bağlantılar Purble Place on Windows 10:
Purble Place oyununu Windows 10"a yükleme:

install Purble Place Windows 10Sıkıştırılmamış dosya klasörü aşağıdaki üç dosyayı içerir:
Win7GamesForWin10-Setup.exe,
Info.txt ve
Languages.txt
Win7GamesForWin10-Setup.exe, Windows 7 oyunlarını Windows 10 makinesine yüklemek için kurulum programıdır. Ana Purble Place indirmeyi veya FreeCell, Solitarie, vb gibi diğer oyunları indirip çalıştıran bu dosyadır. Metin dosyalarını kontrol ettikten sonra, bu yükleme dosyasını çalıştırarak klasik Windows oyunları kurulumuna devam edeceğiz.

Win10 kullanıcısı, önceki Windows işletim sistemlerinde görmek için kullandığımız Microsoft Windows oyun listesinin listesini info.txt dosyasında bulunur.

Bu oyun paketi indirmesiyle birlikte Windows 10"da yüklenen Windows oyunları aşağıdaki gibi listelenebilir:
İlk yerdeki Purble Place oyundayım,
Sonra Mahjong Titans oyunu,
Solitaire oyunu ve Örümcek Solitaire oyunu da,
Windows"un ilk sürümünden bu yana Klasik Mayın Tarlası oyunu,
FreeCell oyunu,
Kalpler oyunu,
Satranç Oyuncuları için bir başka oyun Satranç Titans,
Ve İnternet oyunları dahil;
İnternet Tavla,
Internet Dama,
İnternet Maçaetleri

Windows 10 için bu oyun paketiyle birlikte gönderilen oyunların ad listesinin yanında, bilgi dosyası da oyunların dilleriyle ilgili ayrıntıları içerir.

Purble Place setupdil Purble Place setup

 Windows 10 and Windows 8


install on Windows 10instal


Purble Place Win10


Purble place ve Diğer oyunlar Kurun ve oynayın.

Windows Purble Place on Windows 10 program menuAyrıca, Windows 7"de Windows 7 oyunları için languages.txt dosyasında 35 dilden oluşan bir liste görüntülenir

Özlü Söz: Kazma kuyuyu, kazarlar kuyunu.


Nasıl oynanır?
Oyun Filmleri kategorisindeki Purble place oynamaktasın.
Purble Place eğitsel ve eğlenceli oyunu her Windows Vista sürümü ile yükleniyor.Fakat sitemizden bu oyunu bedava indirebilirsiniz.

Düşüncen Nedir ?

GİRİŞ YAPIN ya da ÜYE OLUN

YORUMLARBu oyuna henüz yorum yapılmamış...Sen Yaz..


rss
İletişim
|kim milyoner olmak ister oyna |Friv oyna |Recep abiye sor |gta san andreas oyna |bounce tales oyunu |Mangala oyna |Tumblebugs oyna


Copyright©2009-2017 Troyunlar.Net
Tüm Hakları Saklıdır